Tekirdağ

NİSAN 2023 YILI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Nisan 2023 Dönemi Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Nisan 2023 Dönemi Meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi. Başkan Albayrak, Nisan Ayı Meclis Toplantısında alınan kararların Tekirdağ için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Meclis toplantısında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak birlik, beraberlik adına en güzel duyguların paylaşıldığı Ramazan ayının önemine değinerek Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, bereket getirmesini diledi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu