Ergene

“Ne söz verdiysek bir bir harfiyen yerine getireceğiz”

Cumhuriyet Mahallesinde Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince belediyenin kendi imkanları ile yapımına başlanan park alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Cumhuriyet Mahallemizdeki parkı kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Kendi mimarlarımız projelendirdi, kendi mühendislerimiz çalışmalarını yaptı Fen İşleri Müdürlüğümüz de kendi ekipleri ile imalata başladı. Bir ay içerisinde Allah’ın izniyle projemizi bitirip halkımızın kullanımına sunacağız. Vatandaşımıza, muhtarlarımıza, meclis üyelerimize ne söz verdiysek bir bir harfiyen yerine getireceğiz. Bunun da haklı mutluluğunu, gururunu hep beraber yaşıyoruz” dedi.
Yapımına başladığımız park şimdiden Cumhuriyet Mahallemize hayırlı olsun diyen Başkan Yüksel, “Mahallemizin girişinde yer alan Ergene Sinoplular Derneği önünde yer alan boş alan var. Halkımıza açık ve hali hazırda kullanılıyor. Oraya da modern bir düğün salonu yapacağız. Proje çalışmaları tamamlandıktan sonra ihalesini yapacağız ve vatandaşlarımızın hizmetine hep beraber açacağız. Cumhuriyet Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu