Asayiş

Müşteri Gibi Geldi, İnceledi, Beğendiğini Aldı ve Gitti! Hırsızlık Saniye Saniye Görüntülendi!

Çorlu’da akşam saatlerinde bir dükkana müşteri gibi girip perdeleri inceleyen ve daha sonra ise gözüne kestirdiği perdeyi alan kadın saniye saniye kameralara yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Çorlu Muhittin Mahallesi Eski Salı Pazarı mevkinde bulunan bir perdecide meydana geldi. İş yeri sahibi dükkanı kapatmak için dışarı da bulunan perdeleri içeri almak için çıktığında eksik olduğunu fark etti.

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen iş yeri sahibi, gördükleri karşısında şoke oldu. Henüz ismi ve kimliği belirlenemeyen bir kadın gözüne kestirdiği perdeyi katlayarak elini kolunu sallayarak dükkandan ayrıldı.

Dükkandan ayrılmadan önce etrafına bakan ve soğuk kanlılıkla hiç bir şey olmamış gibi mağazadan ayrılması ise pes dedirtti.

İş yeri sahibi polis ekiplerine giderek şikayetçi olurken, dükkandan hırsızlık yapan kadının yakalanması için çalışma başlatıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu