Yaşam

Mustafa Öğretmen Doktorların Tüm Müdahalesine Rağmen Kurtarılamadı

Çerkezköy Pakize Narin Anadolu Lisesinde Coğrafya Öğretmeni olarak görev yapan ve kalp rahatsızlığı bulunan evli 3 çocuk babası 43 yaşındaki Mustafa Yavuz hayatını kaybetti.

Öğrencileri ve meslektaşları tarafından oldukça sevilen bir isim olan Pakize Narin Anadolu Lisesinde Coğrafya Öğretmeni Mustafa Yavuz’un kalbi delik olduğu için uzun süredir tedavi gördüğü öğrenildi.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde kalp ameliyatı olan Yavuz, doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Mustafa öğretmenin genç yaşta hayatını kaybetmesi, ailesi, meslektaşları ve öğrencilerini üzüntüye boğdu. Büyük üzüntü yaşayan Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, taziye mesajı yayımladı. Gümüş mesajında şu ifadelere yer verdi: Çam Şakura Hastanesi’nde kalp ameliyatı olan Pakize Narin Anadolu Lisesinde Coğrafya Öğretmeni Mustafa Yavuz’u kaybettik.”

Mustafa öğretmenin cenazesi 12 Ekim 2022  ikindi namazına müteakip İstanbul Bayrampaşa Merkez camisinden kaldırılarak sonsuzluğa uğurlandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu