Tekirdağ

Muratlı Kaymakamı Bülent Uygur ve Hayırsever İş İnsanı Kemal Darcan Vali Recep Soytürk’ü Ziyaret Etti


Muratlı Kaymakamı Bülent Uygur ve Muratlı ilçemizde önümüzdeki günlerde yapılması planlanan ortaokul, kapalı spor salonu, sanat atölyesi ve uzay gözlemevi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Muratlı Kaymakamı Bülent Uygur ve Muratlı ilçemizde önümüzdeki günlerde yapılması planlanan ortaokul, kapalı spor salonu, sanat atölyesi ve uzay gözlemevi yapım işi ile ilgili protokol imzalanan Akpa Kimya Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sahibi Kemal Darcan, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Soytürk, ziyaretleri dolayısı ile Kaymakam Uygur’a ve eğitime verdiği destekten dolayı hayırsever iş insanı Darcan’a teşekkür etti.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu