Çorlu

Mucizelerimiz Büyüyor Ekibi Minik Kahramanları ile Buluştu

17 Kasım Dünya Prematüre Gününde; Vatan Hastanesi Yöneticileri ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ekibi; prematüre olarak dünyaya gelen bebekler ile bir araya geldi. 6.sı gerçekleşen organizasyona katılım oldukça yoğundu.

Hastanenin Genel Müdürü Soner ERKAN açılış konuşmasında ‘’Dünyada her yıl 17 Kasım tarihinde kutlanmakta olan Dünya Prematüre Günü’ne hepiniz hoş geldiniz. 2 yıldır Pandemi’nin gölgesinde Prematüre günü etkinliğimizi sizlerle gerçekleştirememiştik. Bu özel günde tekrar bir arada olmaktan, bu atmosferi yaşamaktan ve en önemlisi de Prematüre olarak dünyaya gelip bugün burada sağlıkla eğlenen çocuklarımızı görmekten son derece mutluluk duydum. Bir araya gelmemize vesile olan Prematüre bebeklerimize 7 gün 24 saat özveriyle bakan Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlu Hekimimiz Uzm. Dr. Çağatay KABAK ‘a, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ekibine; Minik kahramanlarımızın siz değerli ailelerine şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ederim.’’ dedi.

Program prematüre bebekler için özel hazırlanan duygu dolu video gösteriminin ardından, pasta kesimi,hediye sunumları ve animatör eğlencesiyle sona erdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu