Asayiş

Motor Kısmından Çıkan Yangın Aracı Alev Topuna Döndürdü!

Çorlu’da motor kısmından tutuşan otomobil cayır cayır yandı. Fahri muhabirimizin aktardığı bilgilere göre olay, Çorlu Tekirdağ mevki Çorlu Park evleri…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da motor kısmından tutuşan otomobil cayır cayır yandı.

Fahri muhabirimizin aktardığı bilgilere göre olay, Çorlu Tekirdağ mevki Çorlu Park evleri civarında meydana geldi. İddialara göre, henüz ismi öğrenilemeyen sürücüsünün sevk ve idaresindeki 59 VF 077 plaklı araç henüz bilinmeyen bir nedenle yandı.

Önce aracın motor kısmından dumanların yükseldiğini, daha sonra ise sürücünün arabanın içinde çıkmasıyla alev topuna döndüğünü ifade eden muhabirimiz olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucuyla yangının söndürüldüğünü beyan etti.

Yaşanan yangın sonucu araba kullanılmaz hale gelirken, kimsenin yaralanması ise sevindirdi.

Fahri Muhabir: Halil Kazım Kurkaz

Sizde WhatsApp ihbar hattımızdan, Facebook üzerinden veya sitemizde haber gönder bölümünden yazı, fotoğraf ve videolarınızı iletebilirsiniz.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu