Tekirdağ

MİNİK MİMARLARDAN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

Belediye Başkanımız Vahap Akay, geçtiğimiz günlerde Özel Safa Kelebek Anaokulunda düzenlenen “Çocuk Gözünde Mimarlık” temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Belediye Başkanımız Vahap Akay, geçtiğimiz günlerde Özel Safa Kelebek Anaokulunda düzenlenen “Çocuk Gözünde Mimarlık” temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

Özel Safa Kelebek Anaokulu Kurucu Müdürü Sezer Polatdemir, Kurum Müdürü Dilara Torun ve Ana Sınıfı Öğretmeni Merve Bayyurt ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.  Ziyarette, geçtiğimiz günlerde Mimarlar Günü dolayısıyla düzenlenen “Çocuk Gözünde Mimarlık” temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrenciler Hüseyin Polatdemir, Ahmet Efe Uğurelli, Poyraz Buğra Kardeş, Asel Erva Alp, Alya Duru Gül, Liya Yaraşır ve Elif Azra Ayan da yer aldı. Öğrenciler yarışma için yaptıkları maket yapılar ile ilgili Belediye Başkanımız Vahap Akay’a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çocuk Gözünde Mimarlık” temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrencileri tebrik etti. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan Başkanımız Akay, “Yarının büyükleri ve yöneticileri olacak yavrularımız, ülkemizi daha güzel, aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak” dedi. Çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkanımız Akay, Özel Safa Kelebek Anaokulu öğrencileri ile birlikte tüm Çerkezköylü çocukları 23–24 Nisan tarihlerinde Kent Park’ta Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 23. Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerine davet etti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu