Ergene

MİMDER’den Başkan Yüksel’e ziyaret


MİMDER Başkanı Ozan Turan beraberinde dernek üyeleri Esra Yüksel, Okyanus Toprak Kaya ve İmdat Şahin ile birlikte Ergene Belediye Başkanı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

MİMDER Başkanı Ozan Turan beraberinde dernek üyeleri Esra Yüksel, Okyanus Toprak Kaya ve İmdat Şahin ile birlikte Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.
Bir süre güncel konular ve Ergene Belediyesi’nin çalışmaları üzerine sohbet ederek görüş alışverişinde bulunan MİMDER üyesi gazeteciler daha sonra Başkan Rasim Yüksel’i 19 Kasım 2023 Pazar günü dernek üyeleri ile ailelerinin katılımıyla Ergene Belediyesi Velimeşe Gölet Kafe’de düzenlenecek olan tanışma, kaynaşma ve dayanışma kahvaltısına davet etti.
Gazetecilere nazik ziyareti ve hoş sohbetleri için teşekkür eden Başkan Yüksel MİMDER yöneticilerine dernek çalışmalarında da başarılar diledi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu