Tekirdağ

Mimar Sinan Caddesi’ne Süleymanpaşa Belediyesi dokunuşu

Süleymanpaşa Belediyesi, asfalt sezonunu en verimli şekilde değerlendirmeye devam ediyor. Peştamalcı Caddesi’nin baştan sona yenilenerek kısa sürede kullanıma açılmasının ardından,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, asfalt sezonunu en verimli şekilde değerlendirmeye devam ediyor. Peştamalcı Caddesi’nin baştan sona yenilenerek kısa sürede kullanıma açılmasının ardından, tek yönlü çarşı trafiğinin tüm çıkış yükünü üstlenen Mimar Sinan Caddesi de Süleymanpaşa Belediyesi eli ile asfalt kaplanarak birkaç gün içinde yeniden trafiğe elverişli hale getirildi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTILAR KISA SÜREDE BİTİRDİLER

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gece gündüz demeden sürdürülen ve çok kısa sürede tamamlanan çalışmalar kapsamında, eski ve yıpranmış asfalt zemin kaldırılarak yeni asfalt serimi, yol ve yaya geçidi çizgilerinin çizilmesi ile kaldırım düzenlemeleri gerçekleştirildi. Ayrıca Cumhuriyet Meydanı’nda da yenileme çalışmaları aynı şekilde yürütüldü.

BAŞKAN YÜKSEL AÇIKLAMADA BULUNDU

Çalışmaları gece gündüz yerinde denetleyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hem Peştamalcı hem Mimar Sinan Caddesi için ciddi ve hızlı bir çalışma yürüttüklerini ifade ederken kısa sürede tamamlanan çalışmalar süresince verilen geçici rahatsızlık için de özür diledi. Süleymanpaşa’yı daha konforlu, yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çok çalıştıklarının altını çizen Yüksel, görev süresi boyunca aynı tempoyla yola devam edeceklerini kaydetti.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu