Asayiş

Mezbahadan kaçan boğanın emlakçıya girdiği anlar kamerada

Vahit İŞBAŞARAN/ KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’nin Pınarhisar ilçesinde mezbahadan kaçan boğa, emlakçıya girdi. Boğanın hem dükkana girmesi hem de kuyruğundan çekilmesi iş yerinin güvenlik…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Vahit İŞBAŞARAN/ KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’nin Pınarhisar ilçesinde mezbahadan kaçan boğa, emlakçıya girdi. Boğanın hem dükkana girmesi hem de kuyruğundan çekilmesi iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Pınarhisar’da sahibi tarafından kesilmesi için mezbahaya götürülen boğa, ipi çözülünce kaçtı. Mezbaha görevlileri ile sahibinin yakalamak için kovaladığı boğa, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesine girdi. Burada park halindeki araçlara zarar veren boğa daha sonra dışarıya çıktı. Cumhuriyet Meydanı’nda bir emlakçıya giren boğayı bir kişi kuyruğundan yakalayarak hızlı bir şekilde çekmeye başladı. Yakalanan boğa yeniden mezbahaneye götürüldü.
Emlakçıda bulunanlar ise hem boğanın içeriye girmesine hem de kuyruğundan sert bir şekilde çekilerek dışarı çıkarılmaya çalışılması karşısında şaşkınlık yaşadı. O anlar, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu