Asayiş

Metruk Evler Korkutmaya Devam Ediyor

Çorlu’da, bulunan metruk binalar vatandaşın korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Özellikle bilinmeyen bir şekilde çıka yangınlar hem mahalle sakinlerini canından…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da, bulunan metruk binalar vatandaşın korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Özellikle bilinmeyen bir şekilde çıka yangınlar hem mahalle sakinlerini canından bezdirmiş durumda.

Her geçen gün ilçede metruk binalar ve evlerde çıkan yangınlar korku dolu anlara neden olmaya devam ediyor. Kimliği belirsiz kişi ve madde bağımlılarının mekanı haline gelen metruk evlerde çıkan yangınlar da mahalle ve sokak sakinlerinin kabusu olmayı sürdürüyor. Cemaliye Mahallesinde bulunan iki katlı metruk binada yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyümesi vatandaşları sokağa döktü.Yangını görenler hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.

‘ARTIK BIKTIK VE KORKUYORUZ’

Mahalle sakileri metruk evlerin her geçen gün korkularını artırdığını ifade ederek , “Biz bu evlerden bıktık. Yıkılmasını istiyoruz. Ya yangın çıkıyor, ya da madde kullanmak isteyenler buraya gelerek eve girip madde kullanıyor. Çocuklarımızı sokağa oynamaya salmaktan çekinir hale geldik”diye konuştular.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu