SiyasetYaşam

Mestan Özcan: Tekirdağ İçin Her Şeyin En İyisini Yapacağız

Mestan Özcan: Tekirdağ İçin Her Şeyin En İyisini Yapacağız

AK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İlçe Seçim İrtibat Ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Gösterilen ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade eden Özcan, Türkiye’yi ve Tekirdağ’ı aydınlık yarınlara milletle el ele, omuz omuza vererek taşıyacaklarını söyledi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen seçim irtibat ofisinin açılışının ardından bir açıklama yapan Özcan; “Türkiye’yi ve Tekirdağ’ı milletimizle el ele, omuz omuza vererek aydınlık yarınlara taşıyacağız. İşte burada bu meydanda bunu görüyorum. Allah, bu uğurda bizlere destek veren herkesten razı olsun” dedi.

Mestan Özcan daha sonra birçok farklı noktada vatandaşlarla bir araya gelerek, aynı zamanda ev ziyaretleri ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi.

Gün sonunda bir açıklama yapan Özcan: “Sokak sokak, mahalle mahalle geziyoruz. Gördüğümüz tek bir şey var; umut ve sevgi. Bizlere gönülden destek veren, gönüllerini açan, bağırlarına basan tüm hemşehrilerime, gençlerimize, büyüklerimize herkese şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu