SiyasetYaşam

Meclis İçin Doğru Tercih

2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Çorlu Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıklayan İş İnsanı ve Girişimci Hilmi Doğru, hizmet etmek için beklediğini kaydetti.

Doğru, Çorlu’nun Türkiye’nin 50 ilinden daha büyük bir ilçe olduğunu ve hizmet alması gereken bir şehir olduğunu söyledi.

Görev verildiğinde elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağını aktaran Doğru, açıklamasında kendisine görev verilmesi durumunda herkesin sesine kulak vererek her işin en doğrusunu yapacağını da kaydetti.

Doğru açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Ben Hilmi Doğru, 20/09/1971 doğumluyum. Liseden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldım. Uzun yıllar gıda sektöründe faaliyet gösterdikten sonra emlak sektöründe geçiş yaparak iş hayatıma devam ettim.

Halen ‘Doğru Gayrimenkul’ ‘Trakkent İnşaat ve Gayrimenkul’ şirketinin yönetim kurulu başkanıyım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

  • Uzun yıllardır şehrimizde faaliyet gösteren çeşitli derneklerde görevler yaptım.
  • Görev aldığım tüm dernek ve sosyal sorumluluk projelerinde ayrım yapmadan, herkesin yanında oldum, yanında olmaya da devam edeceğim.
  • Aday olmamın sebei, Her zaman halkın içinde olan biri olarak, halkla belediye meclisi arasındaki köprü vazifesini yerine getirerek, halkın sözcüsü olmak,
  • Temsil ettiğim makamın sorumluluk bilinci ile hareket etmek,
  • Bahane üretmeden çalışarak ve sorunun değil, çözümün parçası olmak,
  • Çorlu’muzu yürekten seven biri olarak, çorlumuzun gelişimine katkı sunacak projelerde uyumlu ve paylaşımcı bir yol izlemek,
  • Sosyal ve iş yaşamımda da olduğu gibi çalışkan ve üretken kişiliğimle belediyemizin çalışmalarında üzerime düşen her görevi yerine getirmek.”
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu