Asayiş

Masaj Salonlarına Fuhuş Operasyonu: 37 Gözaltı

Çorlu’da masaj salonlarına yönelik düzenlenen fuhuş operasyonunda 25’i kadın olmak üzere 37 kişi yakalandı.

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından “Fuhuşa Yer Temini ve Aracılık Etme ” Suçu ile ilgili soruşturma çerçevesinde geniş çaplı operasyon gerçekleştirildi.

Çorlu İlçesinde bulunan masaj salonlarında masöz olarak çalışan olan kadınlara para karşılığında fuhuş yaptırıldığı bilgisi üzerine başlatılan çalışmalarda 7 masaj salonunda fuhuş yaptırıldığı belirlendi. Fuhuşa yer temini ve aracılık yaptığı tespit edilen 12 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, fuhuş yaptığı değerlendirilen 25 kadın gerekli işlemler için Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Operasyon kapsamında yapılan aramalarda; fuhuş amaçlı kullanılan 20 adet cep telefonu, çok miktarda cinsel amaçlı kullanılan materyal ve 1 adet havalı tabanca ele geçirildi.

Operasyonda yakalanan toplamda 37 kişi sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu