Yaşam

Malkara’da çiftlik evinde kaçak tütün ele geçirildi: 2 gözaltı


Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Malkara ilçesinde jandarmanın çiftlik evinde yaptığı aramada kaçak tütün ve tütün ürünleri ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Malkara ilçesinde jandarmanın çiftlik evinde yaptığı aramada kaçak tütün ve tütün ürünleri ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı.

İl Jandarma ve Malkara  İlçe Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ilçede bir çiftlik evinde kaçak tütün ürünleri bulunduğunu belirledi. Evde yapılan aramada,piyasa değeri yaklaşık 300 bin lira olan 141 bin 200 adet dolu-boş makaron, 45 kilo kıyılmış tütün, 1 kilo tekel tütünü ile 2  tam otomatik makaron doldurma makinesi ele geçirildi. Ele geçirilen malzemelere el konulurken, çiftlik evi sahibi S.Y ile U.Ç., gözaltına alındı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu