Tekirdağ

MALKARA İLÇESİ YAYLAGÖNE MAHALLESİNDE BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

MALKARA İLÇESİ YAYLAGÖNE MAHALLESİNDE BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 07/11/2022 15:28:27 İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

MALKARA İLÇESİ YAYLAGÖNE MAHALLESİNDE BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


07/11/2022 15:28:27

İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Malkara İlçesine bağlı Yaylagöne Mahallesinin köy içinde başlatılan ssb beton yol serim çalışmaları tamamlandı. Uzunluğu 1.400 metre genişliği 9 metre olan yolda toplamda 2.007 m3 beton serimi gerçekleştirildi

1 Kasım’da başlatılan yol hamlesinin il genelinde devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin belirli bir planlama doğrultusunda 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırsal mahallelerimizde de yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda; Fen İşleri ekiplerimiz tarafından, Malkara İlçesi Yaylagöne Mahallesinin köy içerisinde başlattığımız ssb beton yol çalışmalarımız tamamlandı.  Tamamlanan yollarımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu