Tekirdağ

MALKARA İLÇESİ PİRİNÇÇEŞME MAHALLESİ BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


MALKARA İLÇESİ PİRİNÇÇEŞME MAHALLESİ BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 24/10/2022 10:39:25 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2022 faaliyet programı kapsamında il genelinde yol…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

MALKARA İLÇESİ PİRİNÇÇEŞME MAHALLESİ BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


24/10/2022 10:39:25

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2022 faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Malkara ilçesinin Pirinççeşme Mahallesinde başlatılan SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı. 950 Metre uzunluğa, 7 metre genişliğe sahip yolda toplam 1150 m³ beton yol serimi gerçekleştirildi.

Yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeden il genelinde büyük bir titizlik içinde çalışmalarını sürdürüyor. Ben, Malkara ilçemizde beton yol serim çalışmalarını tamamladığımız yolumuzun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu