Yaşam

Maç Öncesi Holiganlardan Velimeşespor’a Çirkin Saldırı

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Ergene Velimeşespor ve Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması için Bayburt’ta giden Velimeşespor oyuncularına holiganlar tarafından saldırı düzenlendi.

Dün, Bayburt Genç Osman Stadı’nda oynanacak maç öncesi stada gelen Ergene Velimeşespor oyuncularının bulunduğu otobüs, çirkin bir saldırıya maruz kaldı. Bir holigan grubundan oluşan topluluk, futbolcuların bulunduğu otobüse yumurta atarak saldırıda bulundu.

Ergene Velimeşespor Kulübü:” Bayburt’ta takımımıza coşkulu karşılama! Büyük önlem alan Bayburt emniyetine ve Bayburt halkına teşekkür ederiz” sözleri ile Sosyal Medya hesapları üzerinden paylaşım yaparak tepki gösterdi.

Öte yandan Bayburt Özel İdare Spor holiganları geçen haftada Çorum Futbol Kulübüne’de aynı saldırıda bulunduğu öğrenildi. Çorum Futbol Kulübüne sosyal medya hesapları üzerinden bu film yabancı gelmiyor başlığı ile şu sözlerle tepkilerini dile getirdi:” BU FİLM YABANCI GELMİYOR.. Ergene Velimeşespor takım otobüsü stada varmak üzereyken Bayburt taraftarının yumurtalı saldırısına maruz kalıyor…

Emniyet bilerek o taraftarın arasından otobüsü neden geçirir anlamak mümkün değil.. Geçen hafta bize yapıldı bizim oyuncularımız sindi ama emin olun bu Ergene takımına daha bir doping etkisi yapar.”

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu