Kırklareli

Lüleburgaz’da zabıtalara uygulamalı mevzuat eğitimi

Vahit İŞBAŞARAN / LÜLEBURGAZ (Kırklareli), (DHA)- İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi ve Lüleburgaz Belediyesi işbirliğiyle 6 belediyeden 39 zabıta personelinin katıldığı, zabıta mevzuatı uygulamalı eğitimi, ilçede başladı.

Lüleburgaz Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Lüleburgaz Belediyesi’nin de içinde yer aldığı 6 belediyeden 39 zabıta personeli uygulamalı eğitime alındı. Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi Prof. Dr. Türkan Saylan Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programı çerçevesinde Lüleburgaz ve çevre belediyelerin zabıta personeline çok sayıda konuda eğitim veriliyor. Eğitim programının, saha uygulamalarının ardından Cuma günü sona ereceği belirtildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu