Çorlu

LİSTEMİZ MAVİ, GELECEK AYDINLIK

MADENİ EŞYA VE ELEKTRİKLİ ALETLER SANATKARLARI ESNAF ODASI ÜYELERİ, MAVİ LİSTEDE BİR ARAYA GELDİ …

30 Ocak günü Çorlu Halk Eğitim Merkezi’nde ypılacak olan Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası seçimleri öncesi, üyelerin MAVİ listede bir araya geldiği belirtildi.

MAVİ Liste Başkan Adayı Murat Uğur, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Listemizin rengi MAVİ, Odamızın geleceği aydınlık” dedi.

Uğur, 3 dönemdir aynı idare tarafından yönetilen, Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası’nın artık ayakları yere daha sağlam basan bir yapı olacağını belirtti.

Bütün üyelerin kendi etraflarında, MAVİ listede bir araya geldiğini ifade eden Uğur, “Üyelerimizi ziyaretler yaparak projelerimizi, çalışmalarımızı ve yapmak istediklerimizi anlatıyoruz. Onlarla istişareler gerçekleştirerek, fikirlerine son derece önem veriyoruz. Ziyaretlerimizde, çok sayıda üyemiz daha Oda Başkanını tanımıyor hiç görmemiş. Bu bizleri çok üzüyor. 3 dönemdir idarede olan yönetimin daha üyelerle tanışmaması, onlara gitmemesi, çaylarını içip hal hatır sormaması çok acı bir durum” dedi.

Kendilerinin bütün özel günlerde, doğum, düğün, bayram, yeni yıl, vefat gibi durumlarda üyelerinin yanında olmak için yola çıktıklarını vurgulayan Uğur, yanına gitmedikleri bir tek üyenin bile kalmayacağını kaydetti.

ESKİ YÖNETİM DE MAVİ LİSTE DEDİ

Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Uğur, sayılı saatler kalan Oda seçimi öncesi 3 dönemdir idarede olan mevcut yönetimin de MAVİ’yi tercih ettiğini söyledi.

Uğur, mevcut idarenin yayınladığı bazı seçim öncesi materyallerde MAVİ rengi tercih ettiğini, bu durumun kendilerini sevindirdiğini ve gelen herkese kapılarının açık olduğunu kaydetti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu