Asayiş

Kumbağ’da Can Pazarı: Anne ve Çocukları Akıntıya Kapıldı!

Anne ve Çocukları Boğulmaktan Son Anda Kurtuldu

Tekirdağ Kumbağ’da, saat 19.20 sularında meydana gelen olayda, iki çocuğuyla birlikte denize giren bir anne akıntıya kapıldı ve çocuklarıyla birlikte denizde sürüklenmeye başladı. Olayı gören bir vatandaşın hızlı müdahalesi sonucu aile son anda boğulmaktan kurtuldu. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Olay Tekirdağ’ın Kumbağ ilçesinde ki plajda meydana geldi. Yardım çığlıklarını duyan bir vatandaş, hızlı bir şekilde harekete geçerek anne ve çocuklarını kurtarmak için denize atladı. Vatandaşın hızlı müdahalesi, boğulmak üzere olan aileyi son anda kurtardı. Yaşanan bu dram dolu anlar, çevredeki diğer tatilciler tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kurtarma sırasında büyük bir özveri gösteren vatandaşın ismi henüz açıklanmadı. Ancak, plajdaki diğer tatilciler ve olayın görgü tanıkları, kahraman kurtarıcıya büyük bir minnet duyduklarını ifade etti.

Anne ve çocuklarının sağlık durumları kontrol altına alınarak, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldı. Olayın şokunu atlatan anne, çocuklarıyla birlikte güvenli bir şekilde sahile çıkarıldı ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu