Tekirdağ

KULLANIM ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ TRAFİK LEVHALARI YENİLENİYOR

KULLANIM ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ TRAFİK LEVHALARI YENİLENİYOR 06/04/2022 13:38:02 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, il…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KULLANIM ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ TRAFİK LEVHALARI YENİLENİYOR


06/04/2022 13:38:02

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde trafik levhalarını yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında doğal faktörler, kazalar vb. gibi nedenlerle anlam ve niteliğini kaybeden, kullanım ömrünü tamamlamış trafik levhaları yenileriyle değiştiriliyor.

Uyarıcı trafik levhalarının trafik güvenliğinin sağlanması ve vatandaşların yollarda daha güvenli seyahat etmeleri bakımından son derece önemli olduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ulaşım Dairesi ekiplerimiz, belirli bir program ve ihtiyaçlar doğrultusunda, il genelinde kullanım ömrünü tamamlamış trafik levhalarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımızın trafik güvenliğinin sağlanması adına levhaların yenilenmesi çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu