Ergene

Küçük Öğrencilerin Çalışmaları Göz Dolduruyor

Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında düzenlenen çocuk resim kursunda öğrenciler yapmış oldukları çalışmalarla göz dolduruyor.
Ergene Belediyesinin çocuklar için açmış olduğu resim kursu Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında devam ediyor. Öğrenciler kurs öğretmenlerinden edindiği bilgilerle birbirinden güzel çalışmaların altına imza atıyor. Bu hafta resim öğretmenleri ile birlikte tuval çalışması yapan küçük öğrencilerin çalışmaları göz doldurdu.
Ergene Belediyesinin düzenlemiş olduğu çocuk resim kursundan öğrenci velileri de oldukça memnun olduklarını belirterek, “Çocuklarımız burada resim yapmanın yanı sıra sosyalleşiyor, kursta yeni arkadaşlıklar edinerek onlarla sohbet ediyor ve hoşça vakit geçiriyor. Çocuklarımıza bu imkanı sunan Ergene Belediyesine çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Küçükler için düzenlenen resim kursunun çok faydalı geçtiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımızı sanata yönlendirmek, boş zamanlarını daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla ücretsiz bir şekilde açmış olduğumuz resim kursumuz Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binamızda devam ediyor. Çocuklarımızın geleceği için projeler üretmeye, onları sanata yönlendiren kurslar açmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızı resim teknikleri hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle anne ve babaların rolü burada çok büyük. Çocukları kültür ve sanata yönlendirmek ailelerin elinde. Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen ücretsiz resim kursumuz ilçemizdeki veliler tarafından yoğun ilgi görüyor ve gösterilen bu ilgi bizleri çok mutlu ediyor” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu