Ergene

Küçük Öğrenciler Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk Kütüphanesini Ziyaret Etti

Küçük Öğrenciler Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk Kütüphanesini Ziyaret Etti29 Mart- 4 Nisan Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında bulunan Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk kütüphanesi küçük misafirlerini konuk etti.
Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında bulunan Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk Kütüphanesini Erguvan Anaokulu öğrencileri ile Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan öğrenciler ziyaret etti. Öğretmenleri ile birlikte kütüphaneyi ziyaret eden küçüklere hikaye kitapları okunurken kitapların öneminden de bahsedildi.
Küçük, büyük herkesin kitap okuması gerektiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Kütüphane Haftası münasebetiyle Erguvan Anaokulu öğrencileri ile Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan öğrenciler belediyemiz tarafından kurulan Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk kütüphanesini ziyaret ettiler. Her yaş grubundan kitapların olduğu kütüphanemiz tüm Ergene halkımıza hitap ediyor. Kitaplar kültür seviyemizi arttırmak ve bilgi sahibi olmamızın en etkili aracıdır. Bilginin en yoğun olduğu araçlar kitaplardır. Kitap istenilen bilgiye en kısa ve en etkili yoldan ulaşabilecek araçtır. Kitaplar bizim için hayatın her anında bizimle birlikte olan öğretenler gibidir. Kitap okumak insana geçmişini tarihini toplum ve millet bilincini öğretir. O yüzden Ergene’de herkesi özellikle gençlerimizi kitap okumaları için belediyemizin kütüphanesine bekliyorum” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu