Çorlu

Köy Yolu Değil, Şehrin Göbeği! Asfaltsız Yol Vatandaşların Tepkisine Neden Oldu!

Günümüzde hala bakımsız, yapılmayan ve eksik yolların olması Çorlulu vatandaşların tepkisine neden oldu.

Rumeli Mahallesi Ayçiçeği aralığı sokak üzerinde yapılmayan ve çamurlu yollar vatandaşı canından bezdirdi. Bahse konu adreste yaşayan vatandaşların sorununa cevap vermeyen yetkililer ise çalışmadıklarını bir kez daha kanıtladı.

Gazetemiz Çorlu Aktüel ve internet sitemiz Çorlu’da Haber’e konuşan vatandaşlar, bu sokağın bir an önce yapılması gerektiğini vurguladı. Vatandaşlar:” Bu bölge okul, iş yeri, ofisler ve evler var. Ben ve eşim çalıştığımız için kızımı bu bölgede bulunan bir kreşe verdim. Fakat yağmurlu havalarda bu yolların durumu içler acısı.”

”Yazın Toz, Kışın Çamur”

Konuşmasına devam eden vatandaş: ” Burada yol yok. Hizmet yok. Burası Çorlu’dan bağımsız bir eyalet sanırım. 2 sokak aşağısına gelip asfalt yapıyorlar, bu sokağı görmezden geliyorlar. Yazın toz içinde olan bu sokak kışın ise çamur içinde kalıyor.”

”Cam Açamaz Hale Geldik”

Bir başka vatandaş ise:” Ben burada oturuyorum. Yazın tozdan kışın ise birikmiş sudan çıkan kötü kokudan cam açamıyorum. Yazıktır günahtır, bir an önce yapılması gerekli. Yetkilileri göreve davet ediyorum” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu