Tekirdağ

Kolordu Caddesi üzerinde kaldırım düzenleme çalışmaları başladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Kolordu Caddesi üzerinde yaşanan hatalı parklanma ve yaya kaldırımı sorununa çözüm getirmek üzere başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda başlanan çalışmalar kapsamında yol genişletme, araç park alanları ve kaldırım düzenlemeleri yapılıyor. Düzenlemelerle kaldırıma araç park edilmesi önlenecek, araçlar için de uygun park alanları yapılmış olacak.

YÜKSEL YERİNDE İNCELEDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kolordu Caddesi üzerinde yaşanan yaya kaldırımı ve hatalı parklanma sorunlarını ortadan kaldıracağımız düzenleme çalışmalarına başladık. Güzergâhta baştanbaşa yapacağımız yenileme çalışması ile cadde esnafımızın ve mahalle sakinlerimizin beklentisini karşılayacak yeni bir düzenleme yapacağız,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu