Asayiş

Kocası Tarafından Öldürülen Kadın Memleketi Tekirdağ’da Defnedilecek

BAĞCILAR’da kocası Ramazan Onat tarafından silahla vurulan Gülşen Onat’ın cenazesi, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Genç kadın memleketi Tekridağ’ın…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BAĞCILAR’da kocası Ramazan Onat tarafından silahla vurulan Gülşen Onat’ın cenazesi, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Genç kadın memleketi Tekridağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde defnedilecek.

Olay, Dün akşam saatlerinde İstanbul Bağcılar İnönü Mahallesi’nde meydana gelmişti.

İddiaya göre Ramazan Onat, komşusu olduğu belirtilen Ahmet Kadir Çakır’ı henüz bilinmeyen bir nedenle silahla vurdu.

Evine gelen Ramazan Onat, evde de 7 yaşındaki çocuğunun annesi eşini Gülşen Onat’ı da silahla vurduktan sonra aynı silahla intihar etti.

3 kişinin cenazeleri, Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Gülşen Onat’ın cenazesi memleketi Tekirdağ Marmaraereğlisi ilçesinde defnedilmek üzere Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Yakınları cinayetlerin sebebini bilmediklerini söyledi.

“YASAK AŞK OLDUĞUNA DAİR BİR ŞEY DUYMADIK”

Gülşen Onat’ın teyzesi Azme Müstaklı, “Ben olayın nasıl olduğunu bilmiyorum komşusundan öğrendim, Tekirdağ’dan kalktım geldim. Biz geldiğimizde her şey bitmişti. Bir şey görmedik eve bile girmedik. Yasak aşk olduğuna dair bir şey duymadık görmedik” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu