Tekirdağ

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ SANATÇISI ÜNLÜATAER KULAKLARIN PASINI SİLDİ

  Çerkezköy Belediyesi’nin Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne alan Klasik Türk Müziği sanatçısı Bekir Ünlüataer sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Çerkezköy Belediyesi’nin Mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne alan Klasik Türk Müziği sanatçısı Bekir Ünlüataer, söylediği birbirinden güzel besteler ile izleyenlerin kulaklarının pasını silerken, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

  AYAKTA ALKIŞLANDI

  Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, Meclis Üyemiz Beytullah Coşkun’un da izlediği konserin sonunda Klasik Türk Müziği sanatçısı Bekir Ünlüataer’e Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı tarafından çiçek verilip, teşekkür edilirken, sahne performansı ile Klasik Türk Müziği tutkunlarından tam not alan Klasik Türk Müziği sanatçısı Bekir Ünlüataer ayakta alkışlandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu