Asayiş

İğrenç olay! Kızına Cinsel Saldırıda Bulunan Baba Tutuklandı

Nuri ÇAĞLAR/ŞARKÖY(Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Şarköy ilçesinde, hurdacılık yapan Serkan K., (41) eşinden ayrılıp yanına yerleşen kızı G.K.’ye (23), ‘Nitelikli cinsel…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Nuri ÇAĞLAR/ŞARKÖY(Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Şarköy ilçesinde, hurdacılık yapan Serkan K., (41) eşinden ayrılıp yanına yerleşen kızı G.K.’ye (23), ‘Nitelikli cinsel saldırı’ suçlamasıyla tutuklandı.

Şarköy’de eşinden ayrılan G.K., bir süre annesinin yanında kaldıktan sonra yaklaşık 2 ay önce 3 yaşındaki kızıyla birlikte annesinden ayrı ve yalnız yaşayan babası Serkan K.’nin yanına taşındı. İddiaya göre, bir gece birlikte alkol alan baba-kız, evde ayrı odalarda uyudu.

Gece yarısı kızının yatığına giren Serkan K., cinsel saldırıda bulundu. Sabah evden ayrılan G.K., İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek, babasından şikayetçi oldu. G.K., ifadesinde gece 1 kadeh alkol aldıktan sonra uyuduğunu, sabah kalktığında babasının yanında yattığını belirterek, “Bana cinsel saldırıda bulunan babamdan şikayetçiyim” dedi.

Şikayet üzerine gözaltına alınan ve yaralama, hırsızlık, tehdit gibi suçlardan kaydı bulunan Serkan K., hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Eşi ile uzun yıllardır ayrı yaşadığını anlatan Serkan K.,yaklaşık 2 ay önce eşiyle ailevi problemler yaşayan kızının yanına gelerek evinde kalmaya başladığını söyledi.

Olay gecesi kızı ile birlikte bir miktar alkol aldıklarını söyleyen Serkan K., “Gecenin sonunda ben sürekli yatmakta olduğum kendi odama geçtim ve uyudum. Kızım ve torunum evimizin salonunda yatmaktadırlar.

Ben sabah saatlerinde kapı sesi duymam üzerine uyandım ve camdan baktığımda kızımın gitmekte olduğunu görünce kendisine seslenerek nereye gitmekte olduğunu sordum. Kızım da ‘anneme gidiyorum’ diyerek oradan uzaklaştı. Ben kesinlikle kızıma karşı cinsel amaçlı olarak, herhangi bir fiziki eylemde bulunmadım.

Kızımın bana iftira attığını düşünüyorum. Muhtemelen ayrı yaşayan eşim ve teyzesinden dolayı veyahut da benimle yaşamaktan sıkılmış olabileceğinden bu yönde bir gerçeği yansıtmayan iddiada bulunduğunu düşünüyorum. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Üzerime atıl suçlamaları kabul etmiyorum” dedi.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Serkan K., çıkarıldığı Şarköy Sulh Ceza Hakimliği’nde, ‘Nitelikli cinsel saldırı’ suçundan tutuklandı. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu