Yaşam

Kırklareli’nde Şubat ayında 567 düzensiz göçmen yakalandı


Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ’nde jandarma ekipleri tarafından Şubat ayında düzenlenen uygulamalarda 567 düzensiz göçmen ve 15 organizatör yakalandı. Kırklareli İl Jandarma…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ’nde jandarma ekipleri tarafından Şubat ayında düzenlenen uygulamalarda 567 düzensiz göçmen ve 15 organizatör yakalandı.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı, düzensiz göçün önlenmesi ve kayıt dışı göçmenlerin sınır dışı edilmesi kapsamında 1-28 Şubat tarihleri arasında önleyici devriye hizmeti gerçekleştirdi. Ekipler, uygulamalar sonucunda yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan toplam 567 düzensiz göçmen ile birlikte 15 organizatör yakaladı. Olaylarda kullanılan 15 araca ise el konuldu. Yakalanan 15 organizatörden 7’si tutuklanarak Kırklareli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu