Yaşam

Kırklareli’nde 10 kursiyere Yunus sertifikası

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ’de Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliği’nin personel ihtiyacını karşılamak üzere düzenlenen 5 haftalık kurs tamamlandı.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliği’nin personel ihtiyacını karşılamak amacıyla kurs düzenlendi. Yunuslar olarak da bilinen timin eğitimi amacıyla düzenlenen 5 haftalık kursa, 5’i il merkezi ve 5’i de ilçeler olmak üzere toplam 10 kursiyer katıldı. 1 hafta teorik, 4 hafta pratik eğitim alan kursiyerlere ileri sürüş eğitimleri verildi.

Kursun tamamlanmasının ardından kursiyerlere sertifika töreni düzenlendi. İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve kursiyerlerin katılımıyla düzenlenen törende, kursu başarıyla tamamlayan 10 kursiyere sertifikaları takdim edildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu