Yaşam

Kırklareli’de uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu


Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’nin Vize ilçesinde  jandarma ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonunda uyuşturucu maddeler, kaçak tütün ürünleri ele geçirildi,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’nin Vize ilçesinde  jandarma ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonunda uyuşturucu maddeler, kaçak tütün ürünleri ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındı.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılık ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmada Vize ilçesi ve Kıyıköy beldesinde belirlediği 3 adreste arama yaptı. Aramalarda, 
1000 tütün doldurulmak suretiyle sigara haline getirilmiş makaron, 25 gram eroin, 5 uyuşturucu  hap, 2 uyuşturucu kullanma aparatı, 13 uyuşturucu içiminde kullanılan alüminyum folyo ele geçirildi.Gözaltına alınan 3 şüpheliyle ilgili soruşturma sürüyor.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu