Kırklareli

Kırklareli’de ‘Güvenli Trafik Güvenli Tarım’ sempozyumu


Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-TÜRKİYE’de Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı düzenlenen Güvenli Trafik Güvenli Tarım Sempozyumu, Kırklareli İl Jandarma…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-TÜRKİYE’de Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı düzenlenen Güvenli Trafik Güvenli Tarım Sempozyumu, Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı da video konferans sistemi ile katıldı.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın başta traktörlerin ve mevsimlik tarım işçilerinin karıştığı trafik kazaları olmak üzere kırsal alan koşulları ve tarımsal üretim faaliyetleri ile ilişkili trafik kazalarının azaltılması ve önlenmesine yönelik Güvenli Trafik Güvenli Tarım Sempozyumu’na Kırklareli de katıldı. ‘Önlem Al Hayatta Kal’ mottosu ile 81 ilde eş zamanlı düzenlenen sempozyuma, Kırklareli protokolü, İl Jandarma Komutanlığı Video Konferans Sistemi Salonu’ndan katıldı.

Kırklareli Valisi Birol Ekici başkanlığında 2 gün sürecek toplantıya ilçe kaymakamları, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu