Kırklareli

Kırklareli’de 1477 düzensiz göçmen yakalandı


  Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’de jandarma ve hudut birliklerinin yaptığı uygulamalarda 1477 düzensiz göçmen yakalandı, 8 organizatör gözaltına alındı. Kırklareli’de…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’de jandarma ve hudut birliklerinin yaptığı uygulamalarda 1477 düzensiz göçmen yakalandı, 8 organizatör gözaltına alındı.

Kırklareli’de  İl Jandarma Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı hudut birlikleri, düzensiz göçün önlenmesi ve kayıt dışı göçmenlerin sınır dışı edilmesi kapsamında bir haftada yapılan çalışmalarda yasadışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 1477 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenlere organizatörlük yapan 8 kişi gözaltına alındı, göçmen kaçakçılığında kullanılan 8 araca da el konuldu. Göçmenler, işlemlerinin ardından Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu