Yaşam

Kırklareli Valisi Ekici, tekne kazası geçiren balıkçıları ziyaret etti

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ Valisi Birol Ekici, Kıyıköy beldesinde kazaya uğrayan balıkçıları ziyaret etti. Kırklareli Valisi Birol Ekici, dün Kıyıköy’de tekne…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Uğur AKAGÜNDÜZ/KIRKLARELİ, (DHA)-KIRKLARELİ Valisi Birol Ekici, Kıyıköy beldesinde kazaya uğrayan balıkçıları ziyaret etti.

Kırklareli Valisi Birol Ekici, dün Kıyıköy’de tekne kazasına uğrayan balıkçıları ziyaret etti. Vali Ekici, Kıyıköy’de ava çıkan balıkçıların ağlarının teknenin pervanesine takılmasıyla meydana gelen kaza ile ilgili Vize Kaymakamı Sedat Özdemir, İğneada Liman Başkanı Resul Ulaş ve Vize Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinden bilgiler aldı. Ekici, can kaybının yaşanmadığı kazaya uğrayan kaptan, balıkçı ve tayfalar ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerin iletti.

Devletin her zaman vatandaşlarının yanında olduğunu belirten Ekici, teknik ekiplerce incelemeler sonrası hazırlanan raporları ilgili makamlara iletileceklerini söyledi. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu