Kırklareli

Kırklareli Sanat Atölyesi’nden fotoğraf gezisi

Vahit İŞBAŞARAN / KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ Sanat Atölyeleri tarafından, fotoğraf sanatçıları İlyas Göçmen ve Barış Kerim Cesur eşliğinde üniversite öğrencilerine yönelik söyleşi ve foto safari etkinliği gerçekleştirildi.

Kırklareli’de düzenlenen ‘Sanat Atölyeleri’ etkinlikleri kapsamında fotoğraf sanatının usta ismi İlyas Göçmen ve fotoğraf sanatçısı, oyuncu Barış Kerim Cesur’un katılımıyla, Kırklareli Üniversitesi’nde okuyan öğrencilere yönelik 2 günlük etkinlik düzenlendi. Etkinliğin ilk gününde Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezinde Göçmen ve  Cesur ile fotoğraf sanatı üzerine söyleşi yapıldı. İkinci gün ise fotoğraf severler Sanatçılar Göçmen ve Cesur ile Kırklareli’de foto safari etkinliğine katıldı. Etkinlikte kentin tarihi ve turistik yerlerinde fotoğraflar çekildi.

Öğrencilerin etkinliğe olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Barış Kerim Cesur, “Bu kadar ilgili olmaları, makineleri olsun olmasın, çok değerli. Umarım bir sonra ki il programlarımızda da daha çok kalabalıklar ve fotoğrafa meraklı gençleri ve fotoğraf severleri görmüş oluruz” dedi.(DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu