Kırklareli

Kırklareli jandarmasından okul servisleri ve yaya geçitlerinde denetim

 

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’de yeni eğitim ve öğretimin yılının başlamasıyla birlikte okul servisleri ve yaya geçitlerinde denetimlerine ağırlık verdi.

İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, okulların açılmasıyla birlikte eğitim kurumları çevresindeki yaya geçitleri ve okul servis araçlarındaki denetimleri aralıksız sürdürülüyor. Dronla havadan kontrollerin yapıldığı denetimlerde,  okullar önünde bulunan 4 yaya geçidinin bakım ve onarımı yapıldı. Servis araçlarında ise personel ve öğrencilerin emniyet kemeri takıp takmadığı kontrol edilip, personel ve öğrencilere emniyet kemeri takmanın faydaları ile araca biniş ve iniş konularında bilgilendirme yapıldı. Dronla havadan okul önleri ve  çevresinde denetim yapılarak çevre emniyeti sağlandı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu