Yaşam

Keskin’den Yıldırım’a Ziyaret 

Ak Parti Çorlu ilçe Başkanı Mustafa Keskin ziyaretlerine devam ediyor. Keskin ilçenin tanınmış ve yaptığı projeler ile bilinen iş insanı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ak Parti Çorlu ilçe Başkanı Mustafa Keskin ziyaretlerine devam ediyor. Keskin ilçenin tanınmış ve yaptığı projeler ile bilinen iş insanı Sedat Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ak parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, yönetim kurulu üyeleri Zihni Öztürk, Sebahattin Birsöz ile birlikte ilçede faaliyet gösteren Yıldırım inşaat ve Kardem Söve firmalarının sahibi Sedat Yıldırım ve Nihat Yıldım, Yunus Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Keskin’i Sedat, Nihat Yıldırım karşıladı. Bir süre çalışmalardan bilgiler veren Sedat Yıldırım, “ Hem Söve, hem de inşaat alanında çalışmalarımız sürüyor. Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti”dedi.

Başkan Mustafa Keskin’de Yıldırım kardeşlerin işlerinde başarılar dileğinde bulundu.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu