Çorlu

KESKİN ADAY ADAYI OLDU

Cumhuriyet Halk Partisinde uzun dönemdir siyaset yapan  Telat Keskin il yönetiminden istifa ederek Çorlu belediyesi Meclis üyesi aday adayı oldu. Keskin dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti.

CHP’nin gençlik kollarında  siyasete başlayan ve uzun dönemdir il başkanlığında görev alan Keskin 31 Mart  Mahalli seçimlerinde  il yönetiminden istifa ederek  belediye meclis üyesi aday adayı oldu. Meclis üyesi aday adayı dosyasını partisinin Çorlu  ilçe başkanlığına teslim etti. Keskin, “ Siyasete başladığım ve Atamızın bize emaneti olan Cumhuriyet Halk partisinde siyasete başlamanın büyük mutluluğu ile yıllardır partimizde görev yapmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. Yapılacak olan seçimlerde belediye meclis üyesi aday adayı oluyorum. Hem şahsıma hem de partimize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

  Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
  © Copyright 2014

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu