Asayiş

Kesilmiş Atlar Bulundu: Kasap ve Restoranlara Satıldığı İddia Edildi!

Son yıllarda Çerkezköy ve çevresinde görmeye alıştığımız yeni olaylar arasında yer alan kesilmiş atların yenilerine önceki gün Bağlık mevkiindeki ormanlık alanda rastlandı.

Son yıllarda Çerkezköy ve çevresinde görmeye alıştığımız yeni olaylar arasında yer alan kesilmiş atların yenilerini önceki gün Bağlık mevkiindeki ormanlık alanda rastlandı. Alanda iki atın kesildiğini gören çobanların yetkilelere haber vermesinin ardından iki attan çevreye sevrilmiş kemik ve sakatatlar olay yerinden toplanırken, bu atları burada kimlerin kesip, etlerini kimlere sattığının tespit edilebilmesi için polis bölgedeki güvenlik kameralarını mercek altına aldı.

Olay sonrası bölgeye gelen bir aracın varlığını tespit eden polis ekipleri şimdi ise bu at etlerinin kimler tarafından hangi kasap ve restoranlara satıldığını tespit etmeye çalışıyor.

Bağlık Mahallesindeki ormanlık alanda vatandaşlar, ağaçların arasında başı kesilmiş, derisi yüzülmüş ve etleri kemiklerinden ayrılmış iki at iskeleli gördü. Bunun üzerine durum hemen polis ve zabıta ekiplerine bildirildi. Ekipler, atın kesilen başının, iskeletinin bulunduğu yerden 20 metre uzaklıktaki bir ağacın yanında buldu.

İNCELEME BAŞLATILDI

Ekipler, atı kesip parçalara ayıran kişileri belirlemek için bölgede araştırma yaparken, polis ekipleri kesilen at etlerinin çevredeki kasap ya da lokantalara satıldığından şüphelenerek inceleme başlattı. Ayrıca bölgedeki güvenlik kameraları da incelemeye alındı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu