Yaşam

Keşan’da sokak hayvanlarının tedavisi için yeni röntgen cihazı alındı

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçe Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni alınan röntgen cihazı merkezdeki hayvanların tedavisinde kullanılıyor.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaptığı açıklamada, sokak canlarını koruyan ve onların yaşam hakkını en iyi şekilde gözeten belediyelerin başında olduklarını söyledi.

Yeni alınan röntgen cihazı ile can dostlarının tedavilerine etkili ve yerinde çözümler üretmeye başladıklarını belirten Helvacıoğlu, “Sert doku ve kırıkların görüntülendiği cihaz ile barınağa gelen sokak canları daha sağlıklı, hızlı ve etkili şekilde tedavi edilebiliyor. Barınağımız son derece modern ve donanımlı. Sokak hayvanlarını rehabilite edip her türlü bakımını yapıyoruz. Can dostlarımızın sağlığı ve güvenliği bizlere emanet” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu