Yaşam

Keşan’da polisten hırsızlık ve dolandırıcılığa karşı broşürlü uyarı

Ünsal YÜCEL/ KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis ekipleri, halk pazarından alışveriş yapanlar ile esnafı hırsızlık, yankesicilik, sahte para ve dolandırıcılık konularında…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/ KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis ekipleri, halk pazarından alışveriş yapanlar ile esnafı hırsızlık, yankesicilik, sahte para ve dolandırıcılık konularında uyararak, afiş ve broşür dağıttı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kurulan halk pazarında esnaf ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret ederek, hırsızlık, yankesicilik, sahte para ve dolandırıcılık konularında uyardı. Polis, esnaf ve vatandaşlara ‘iletişim yoluyla dolandırıcılık’ konulu afişler ile ‘hırsızlığa karşı alınması gereken önlemler’ konulu broşürler dağıttı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu