DepremYaşam

Keşan’da depremzedeler için Sosyal Paylaşım Mağazası açıldı

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne), (DHA)-KAHRAMANMARAŞ merkezli depremlerin ardından Edirne’nin Keşan ilçesine yerleşen depremzedelerin ihtiyaçlarının tek noktada karşılanması amacıyla Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde Sosyal Paylaşım Mağazası kuruldu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, depremzedeler için yardımları artık Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ndeki Sosyal Paylaşım Mağazası’ndan teslim aldıklarını belirterek, “Eski itfaiye bahçesindeki Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak gelen yardımları tek tek ayrıştırıyor, talebe göre ihtiyaç noktalarına teslim ediyoruz. Öncelikli ihtiyaçlarımız, paketli gıda, bebek bezi ve maması, kullanılabilecek durumda olan eşya ve kıyafetler, mutfak gereçleri, hijyen malzemeleri. Deprem bölgesinden gelen taleplere göre ve şehrimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımız için getirilecek yardımları Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzde almaya devam ediyoruz” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu