Çorlu

Kent Mobilyaları Çorlu’ya Renk Kattı

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından üretilen yeni kent mobilyaları Nusratiye Mahallesi Kocatepe Caddesi üzerinde yerini aldı. Başkan Sarıkurt, ilginç tasarımlara sahip kent mobilyalarını yerinde inceledi.

Kente estetik bir görünüm kazandırabilmek için Çorlu’yu kent mobilyaları ile süsleyen Çorlu Belediyesi, konuşlandırıldığı alanlarda fark yaratan mobilyaların ilk serisini Nusratiye Mahallesi Kocatepe Caddesi’ne yerleştirdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan ile birlikte, sempatik ve ilginç tasarımlara sahip kent mobilyalarını yerinde inceleyen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, caddede fark yaratan mobilyaları üreten ekiplere teşekkür etti.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Sarıkurt, “Daha önce Çorlu’muza farklı temalarda kent mobilyaları kazandırdık, şimdi de bu mobilyalara yenilerini ekliyoruz. Farklı tasarımlar hâlinde üretmeyi planladığımız kent mobilyaları konusunda ekiplerimizle istişarelerde bulunduk. Caddeye farklı bir görünüm kazandırabilmeyi planladığımız proje sonunda mesai arkadaşlarımız ilginç fikirler ortaya koyarak çalışmalarını tamamladılar ve ardından 6 farklı tasarım şeklinde üretilen kent mobilyalarını Kocatepe Caddesi’nde konuşlandırdık.

Vatandaşlarımızın da beğeneceğini düşündüğümüz kent mobilyalarını tasarlayan ve üretimini gerçekleştiren ekiplerimize teşekkür ederim. Bu çalışmalarımızı kent genelinde yaygınlaştırmayı planlıyoruz. Bu kapsamda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu