Tekirdağ

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı: İlçelerin Son Durumu Konuşuldu

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk başkanlığında Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarının katılımlarıyla Kaymakamlar Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda İlçelerde yürütülen çalışmaların son durumu ile genel asayiş, eğitim, sağlık, sosyal ve ekonomik alandaki hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ele alındı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler, projeler ve faaliyetlerle ilgili görüşüldü.

İlçelerde yürütülen çalışmaların son durumu ile genel asayiş, eğitim, sağlık, sosyal ve ekonomik alandaki hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ele alındı.

Toplantı, istişarelerde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu