Yaşam

Kayıp Meltem Esra Erol Tarafından Bulundu! Nikah Masasında Ortaya Çıktı

27 Nisan’da “İş toplantısına gidiyorum” diyerek Tekirdağ’da bulunan evinden ayrılan 27 yaşındaki Meltem Kürkütlü, takip eden günlerde ailesiyle iletişim kurmayı sürdürdü ancak bir süre sonra genç kadından haber alınamadı. Bunun üzerine acılı baba Aladdin Kürkütlü ile anne Hatice Kürkütlü, çareyi ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da aradı. Kayıp kız günler sonra bulundu.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan Aladdin Kürkütlü ile Hatice Kürkütlü, 27 yaşındaki kızları Meltem Kürkütlü’nün evden kaçtığını belirterek Esra Erol’da programına başvurdu.

Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Kürkütlü çiftinden Aladdin Bey, başından geçenleri şöyle anlattı: “Evlat sahibi olmak için çok uğraştık. Kızım 27 Nisan’da ‘Tekirdağ merkeze iş görüşmesine gidiyorum’ diye evden çıktı. Bir süre beni telefonla aradı, ‘iş buldum, çalışıyorum’ dedi. Fabrikanın adını sorduğum da söylemedi. Evden giderken beş bileziğimi ve bankadaki paramı almış”

Kızının erkek arkadaşı olmadığını belirten Hatice Hanım da “Telefondan biriyle konuşuyordu, erkek sesi geliyordu. ‘Varsa biri getir, tanışalım’ dedim. Daha sonra Bursa’dan birinin olduğunu ve tanıştırmaya getireceğini söyledi. ‘Ben de Bursa uzak, daha yakından olursa birbirimize faydamız olur’ dedim ancak getirme, tanışmayalım demedim” ifadelerini kullandı.

Kızlarına baskı kurmadıklarını söyleyen çift, “Bir dediğini iki etmezdik. O da bize çok düşkündü. Bir ona kavuşmak için 10 yıl uğraştık” dedi.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE KIZINA SESLENDİ

Aladdin Bey “Eşin varsa al onu da gel. Ben yuvanızı yaparım, size ev alırım. Ne hata yaptıysan, kabulüm. Gel buraya, ne istersen yapacağım” diyerek canlı yayında kızına seslendi.

Sosyal medyayı aktif kullanan kızlarının internette kandırıldığını dile getiren çift, “Gittikten sonra bir adamla fotoğraf koydu, kim olduğunu bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

KIZLARININ TELEFON KAYITLARI AİLEYİ ŞOK ETTİ!

Hatice Kürkütlü, “Kaçtıktan sonra baktılar. Kızım, 25 erkekler konuşmuş ve arkadaşlık kurmuş. Kimin yanında olduğunu bilmiyoruz. Bir de gizli hattı varmış, ikinci telefonu hiç görmedik” diyerek yaşadıkları şaşkınlığı anlattı.

İZİ BULUNDU

Malkara ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle yapılan araştırmalar sonucunda Kürkütlü, Amasya ilinde bulundu.

Amasya İl Emniyet Müdürlüğünde verdikleri ifadelerde, kendi isteği ile kaçtığı belirlenen Meltem Kürkütlü’nün Eyüp Polat ile bugün nikah kıydığı öğrenildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu