Asayiş

Kayıp Gencin Ormanda Cansız Bedeni Asılı Olarak Bulundu

Kayıp Genç Ormanda Ağaca Asılı Olarak Bulundu

Saray’da dünden itibaren kayıp olan 28 yaşında ki İrem Çakıroğlu’ndan acı haber geldi.

Kayıp olmasının ardından arama çalışmalarına katılan arkadaşları tarafından Ayvacık Mahallesinde ormanlık alanda İrem Çakıroğlu’nun cansız bedeni bulundu.

Saray İlçesinde kuaförlük yapan 28 yaşında ki İrem Çakıroğlu, dünden itibaren her yerde aranıyordu. En son dün öğle sıraları Kırklareli Vize İlçesine bağlı Kıyıköy Beldesi istikametine otomobiliyle çıktığı belirlenen Çakıroğlu’nun telefonuna ulaşamayan ve kendisinden haber alamayan ailesi çocuklarının başına bir şey gelmesinden korktukları için Saray İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp başvurusunda bulunmuştu.

Ailesi ve arkadaşları tarafından da aranan İrem Çakıroğlu’nun otomobili Ayvacık Mahallesinde ormanlık alanda bulundu. Çakıroğlu’nun cansız bedeni ise otomobiline yaklaşık 100 metre mesafede asılı olarak bulundu.

Olayın duyulmasının ardından olay yerine gelen ailesi ve yakınları sinir krizi geçirirken, Çakıroğlu’nun cansız bedeni olay yeri inceleme ve Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumuna gönderilicek.

sarayhaber.net

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
2

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu