Aktüel

Kar Maskeli 5 Kişinin Kuyumcu Soygunu Girişimi Kamerada


Onur KAYA/ÇERKEZKÖY (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde iki kuyumcu dükkanını soymaya çalışan, çevredekiler tarafından fark edilince geldikleri araçla…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Onur KAYA/ÇERKEZKÖY (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde iki kuyumcu dükkanını soymaya çalışan, çevredekiler tarafından fark edilince geldikleri araçla kaçan kar maskeli 5 kişinin yakalanması için polis çalışma başlattı. Şüphelilerin Çerkez ilçesindeki soygun girişimi güvenlik kamerasına yansıdı.

Kapaklı’da, 11 Eylül gecesi otomobille Atatürk Mahallesi Hürriyet Caddesi’ndeki bir kuyumcu dükkanına gelen kar maskeli 5 kişi, içeriye girmek istedi. Şüpheliler, ellerindeki levyelerle kuyumcunun kapısını kırmaya çalışırken vatandaşlar tarafından fark edilince geldikleri araca binip uzaklaştı.

Şüpheliler, bu kez saat 04.00 sıralarında Çerkezköy’de Atatürk Caddesi’ndeki bir kuyumcunun önüne geldi. Ellerinde kesici alet, levye ve çuval bulunan şüpheliler, otomatik kepenkleri açmaya çalıştı.

Cadde esnafının fark ettiği şüpheliler, soygunu yapamadan yine araçla kaçtı. Yaşananlar, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Polis ekipleri, soygun girişiminin yaşandığı her iki bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alıp, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)

(FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
. (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
 (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
(FOTO: DHA, TEKIRDAG)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu