Çorlu

Kapalı Futbol Sahası Projemiz Hayata Geçiyor

Çorlu Belediyesi tarafından yapımına 2021 yılında başlanılan “Kapalı Futbol Sahası” projesi hayata geçiyor.

Sporda öncü, Avrupa Spor Kenti Çorlu’ya yakışan projelerden birisi olan ve Hatip Mahallesi’nde Çorlu Belediyesi Şehir Stadyumu’nun yanında inşa edilen ikisi kapalı biri açık sentetik çim halı sahadan oluşan Çorlu Belediyesi Kapalı Futbol Sahası projesinin yapımı tamamlandı. 41 araçlık otoparkı ile 9 bin 441 m² alan üzerine inşa edilen projede kafeterya, idari bina, soyunma odaları ve duşlar yer alıyor.

Kentimizde gençlerin bedensel sağlıkları ve fiziksel gelişimlerine önemli katkı sunacak olan Kapalı Futbol Sahası tesislerinin açılışı 19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Bu haber Çorlu Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu